Krok #1 - Inštrukcie k strategickému hovoru

  • Po prvé - Prijala som tvoju prihlášku a hneď ako to bude možné budem vyhodnocovať a predschvaľovať odpovede.

  • Keď budeš vybratá/ý - Keď osobne predschválim tvoju prihlášku, ozvem sa ti ja alebo moja asistentka Nikola a dohodneme si spoločný hovor. Pozriem sa na tvoju aktuálnu situáciu, tvoje ciele a očakávania a spravím s tebou úvodný strategický hovor (vyhraď si aspoň 60 minút), vďaka ktorému zistím, či budeš vhodnou alebo vhodným do môjho mentoringového programu.

  • Keď NEbudeš vybratá - Je to pravdepodobne preto, že tvoju prihlášku som vyhodnotila ako nedostatočnú pre úvodnú strategickú konzultáciu a nebudeme ťa ani kontaktovať do 48 hodín. Každopádne ti držím palce ďalej! (P.S. Prípadne vyplň svoju prihlášku znovu, tentokrát čo možno najkonkrétnejšie)

KROK #2 - Preskoč radu a zavolaj nám IHNEĎ!

Pozriem sa na tvoju prihlášku a ak bude predschválená, Nikola alebo ja  ti zavoláme, dohodneme si konkrétny čas a spravím  s tebou úvodný strategický hovor. Mám obmedzený počet miest, ak nie je momentálne voľné, budeme ťa informovať hneď ako sa uvoľní miesto. 

Je možné, že si jednou z tých nedočkavcov (ako ja), ktorí chcú všetko HNEĎ, chcú preskočiť čakanie a uistiť sa, že sa im ujde miesto. Môžeš byť proaktívna/y a zavolať ty nám (v prípade, že je pracovný deň 9:00 – 16:00)

+421 948 997 048

V prípade, že sa ti v danom momente nemôžeme aktuálne venovať , zavoláme ti ihneď, ako sa uvoľní linka a budeme dostupní.

Toto negarantuje, že budeš predschválená/ý či prijatá/ý, ale dá ti šancu získať jedno z voľných miest.