Si unavený z…

★ Necítiš finančnú stabilitu a bezpečie

★ Peniaze ťa stresujú

★ Nemôžeš si dovoliť to, po čom túžiš

★ Máš dlhy 

★ Chodíš do práce, ktorá ťa nebaví

Predstav si, že…


★ Môžeš mať život , aký si predstavuješ

★ zbavíš sa všetkých negatívnych presvedčení, ktoré ti bránia byť bohatým človekom

★budeš vedieť narábať so svojími peniazmi a budeš vedieť si ich udržať

★začneš príjmať do svojho života hojnosť a nové možnosti

Online program PRITIAHNI SI PENIAZE je jedinečný ...

Absolvovala som desiatky online kurzov o peniazoch, no viackrát sa mi stalo , že tam neboli až tak hodnotné informácie a obsah sa ani zďaľeka nerovnal cene. Môj kurz o peniazoch vás naučí myslenie bohatých,  ale aj duchovné veci, aby ste sa dostali do súladu s vibráciou bohatstva, ale naučí vás aj strategické veci ako je rozpočet, investovanie ,vyplatenie dlhov či sporenie.Tomuto kurzu som venovala dva roky , zbierala som najkvalitnejšie informácie zo školení , z kníh,kurzov ale aj z praxe a dávala som to dokopy , lebo som chcela aby naozaj bol hodnotný a účinný. Tento program má oveľa vyššiu hotnotu, za akú je k dispozícii, pretože viem ,že dokáže skutočne posunúť každého , kto si ním prejde . A  kedže chcem pomôcť všetkým ľuďom, ktorí to potrebujú a nachádzajú sa v tiesni alebo si chcú pritiahnuť do života viac hojnosti tak je cenovo dostupný je doslova za symbolickú cenu . Ešte dokonca som si programom natoľko istá, že garantujem vrátenie peňazí, ak mi napíšeš do 14 dní, že si si kurz poctivo robil a z nič ti neodovzdal . Takže nemáš čo stratiť len získať!

Čo môžeš od kurzu očakávať?

Raz a navždy odstrániš bloky, ktoré bránia tomu, aby k tebe prúdili peniaze

Pochopíš  zákony hojnosti, ktoré uvoľnia všetky prekážky, ktoré môžeš mať v otázke hojnosti, peňazí a bohatstva

Zmeníš svoju situáciu peňazí z „nedostatku“ na „veľa“

Dozvieš sa ako sa zbavíš dlhov a finančnej záťaže 

Naučíš sa vedieť a zaobchádzať s peniazmi ako s duchovnou energiou, aby pre teba pracovali

Zistiš, ako zaplniť úniky peňazí a vytvoriť viacero zdrojov úspor

Zamiluješ sa do každého aspektu peňazí a naučíš sa, ako vytvoriť viacero tokov príjmov, aby si si znásobil svoje bohatstvo

KAPITOLY:

  • Vzdelávajte sa kdekoľvek -zdelávajte sa a zlepšite si svoju finančnú sitáciu pohodlne , kurz si otvoríte na svojom mobile, počítači či vašom tablete pri akejkoľvek činnosti. Stačí vám len pripojenie na internet. 
  • 100% garancia vrátenia peňazí – svojím programom som si natoľko istá, že som presvedčená , že po aplikovaní všetkého čo sa dozviete sa vám podarí vybudovať si život , aký túžite a že vás tento program doslova obohatí. Preto garantujem 100% vrátenie peňazí do 14 dní v prípade, že mi napíšete, že vám tento program nič neodovzdal. 
  •  Bezkonkurenčná cena – Kedže chcem ,aby tento program pomohol čo najviac ľudom tak som sa rozhodla , že tento program teraz môžete získať za polovičnú hodnotnú cenu a tiež vám garantujem , že za takúto cenu tak vysoko hodnotný obsah nenájdete

O kurze

Kategórie:

Lektor

Mgr. Petra Poláková Mgr. Petra Poláková

Standard

AKCIA 189.00 94.00
Prístup na 1 rok

Kapitoly