Máte v sebe vnútorného kritika? Myslíte stále na iných, no pritom zabúdate na seba? Snažíte sa, aby vás mali všetci ľudia radi? Máte pocit nedocenenia? Necítite sa šťastní sami so sebou? Vnímate, že Vami ľudia manipulujú? Nemáte naplňujúce vzťahy, prípadne priťahujete dookola podobný typ partnerov?

Pozrite si záznam z webinára SEBALÁSKA, ktorý Vám ukáže, ako milovať samého seba a napojiť sa tak na vyššie vibrácie či skvalitniť život v rôznych oblastiach života.

 
  • vplyv MATKY a OTCA na sebalásku
  • nízka sebaláska ako ničiteľ VZŤAHOV
  • posvätné ZRANENIA vs. sebaláska
  • prečo si PRIŤAHUJEME určitých partnerov
  • ako pritiahnuť VIAC LÁSKY do života
  • ZMENA vzťahu k samému sebe

,,Sebaláska nie je sebeckosť…už v základe slova je „láska“, a kde je skutočná láska, tam sa vylučuje sebeckosť.,,

KEDY: kedykoľvek máte potrebu či chuť – online prednáška Vám príde na email po úhrade faktúry

KDE: Celý svet – kdekoľvek sa nachádzate. Prednášku môžete sledovať z pohodlia Vášho domova, práce či kdekoľvek budete, postačuje Vám pripojenie na internet. 

CENA: 25 € 

2 SPRIEVODKYNE:

Mgr. Petra Poláková – životná a vzťahová koučka, motivátorka a sprievodkyňa osobnostným rozvojom. Venujem sa tiež numerológii a práci s kartami. Prečitajte si viac o mne. 

Mgr. Sandra Kos Dzian – konzultantka, terapeutka a koučka so špecializáciou na transformáciu, vzťahovú dynamiku a rozvoj detí. Primárne sa venujem pohľadom neurológie, epigenetiky a energopsychológie. Prečítajte si o mne viac.

,,Sebaláska nie je o tom, že sa jedného dňa zobudíme a povieme si, ako sa budeme ľúbiť aj s desiatimi kilami navyše, kúpime si drahé topánky a dáme kúpeľ pri sviečkach, pretože sme to čítali v magazíne. Sebaláska je jedna z najdôležitejších vecí, na ktorej by sme mali pracovať. Je prepojená so sebadôverou, prijatím i akceptovaním sa či uvedomovaní si svojich hodnôt .

O kurze

Lektor

Mgr. Petra Poláková Mgr. Petra Poláková Autor

Sebalaska

ZADARMO
Prístup na 1 deň

Nová kapitola

Tento kurz nemá žiadne lekcie.

Nová kapitola

Tento kurz nemá žiadne lekcie.